Konkurs dotyczący zabytków wiejskiego budownictwa drewnianego

   Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim.

Niewątpliwie na terenie Państwa gmin znajdują się obiekty spełniające kryteria konkursowe, dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o rozpropagowanie idei Konkursu wśród mieszkańców. Liczymy również na bezpośrednie zaangażowanie władz i pracowników gmin w pozyskanie zgłoszeń.

Po zakończeniu Konkursu Muzeum Rolnictwa wyda folder ze zdjęciami ukazującymi najciekawsze obiekty, co będzie również formą promocji Państwa gminy. Folder otrzyma każdy uczestnik Konkursu oraz wójtowie i burmistrzowie gmin, z terenu których zgłoszenie wpłynęło.

Udział w Konkursie zgłaszamy wypełniając i przesyłając druk zgłoszenia na adres: Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka, ul. Pałacowa 5, 18-230 Ciechanowiec lub na skrzynkę pocztową email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pomocne w ocenie będą załączone do zgłoszenia fotografie obiektu.

Nagroda z pierwsze miejsce – 6 000 zł., trzy drugie nagrody po 3.000 zł., pięć trzecich nagród po 1.500 zł. oraz dziesięć wyróżnień po 500 zł. 

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 maja 2015r.

Wszelkie informacje na temat Konkursu są do pobrania na stronie  www.muzeumrolnictwa.pl

W załączeniu przesyłamy szczegółowy regulamin Konkursu i druk zgłoszenia.

Regulamin konkursu - POBIERZ

Druk zgłoszenia - POBIERZ