Aktualny tydzień

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 2024

 

1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. W czwartek Święto Św. Jakuba Apostoła, ale również wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców, z tej racji poświęcenie pojazdów po mszy świętej o godz. 18. Tego samego dnia na parkingu przed kościołem od godz. 12.30 odbędzie się odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie pracy misyjnej, pochodzącego z naszej diecezji ks. Jarosława Traczyka, pracującego w Kazachstanie. Zużyty sprzęt proszę przywozić dzień wcześniej, czyli 24 lipca br. do godz. 16.

2. W najbliższym czasie związek małżeński mają zamiar zawrzeć Aleksandra Dąbrowska, panna z parafii pw. Chrystusa Króla w Kolnie i Rafał Paliwoda, kawaler z parafii tutejszej, zapowiedź pierwsza, kto by wiedział o przeszkodach między tymi osobami, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

3. Kościół sprzątali p. Rejka i Sekścińscy, Bóg zapłać, w tym tygodniu proszę p. Frankiewiczów i Długozimów.

Poprzedni tydzień

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2024

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.

2. W najbliższym czasie związek małżeński mają zamiar zawrzeć Kornelia Jermacz, panna z parafii pw. NSJ w Koźle i Sebastian Przytuła, kawaler z parafii tutejszej, zapowiedź ostatnia, oraz Aleksandra Sulkowska, panna z parafii Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku i Bartłomiej Rogiński, kawaler z parafii tutejszej, zapowiedź ostatnia, kto by wiedział o przeszkodach między tymi osobami, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

3. Kościół sprzątali p. Malinowscy i Sekścińscy, Bóg zapłać, w tym tygodniu proszę p. Rejków i Sekścińskich.