Aktualności

Czytaj więcej: Wybory Sołtysa w Zabielu 2024

   Dnia 18 czerwca 2024 roku odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców wsi Zabiele w sprawie wyboru Sołtysa i członków Rady Sołeckiej.

Czytaj więcej: Dzień Rodziny 2024

   Dnia 16 czerwca 2024 roku na placu przy świetlicy w Zabielu odbył się piknik - Dzień Rodziny w Zabielu.

Czytaj więcej: Zawiadomienie o wyborach Sołtysa w Zabielu

ZAWIADOMIENIE

Dnia 18 czerwca 2024 roku o godz. 16:30 w remizie w Zabielu odbędzie się zebranie mieszkańców wsi Zabiele w sprawie wyboru Sołtysa.

Czytaj więcej: Ćwiczenia

   12 czerwca 2024 roku na terenie Nadleśnictwa Nowogród w obrębie Leśnictwa Łacha, obyły się ćwiczenia pk. „LAS 2024”. W ćwiczeniach udział wzięła zmiana służbowa z JRG PSP Kolno oraz wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu kolneńskiego włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo‒Gaśniczego. Przebiegowi ćwiczeń przyglądał się zespół Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Czytaj więcej: Zapraszamy na piknik - Dzień Rodziny w Zabielu

   Zapraszamy na piknik - Dzień Rodziny w Zabielu, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca o godz. 13:30 na placu przy świetlicy w Zabielu.

Czytaj więcej: Ćwiczenia jednostek OSP w Wincencie

   21 kwietnia nad rzeką Pisą w miejscowości Wincenta odbyły się ćwiczenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Kolno, Miasta Kolno i Gminy Pisz.

Czytaj więcej: I Wojewódzkie Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

   W dniu 14 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach zostały przeprowadzone I Wojewódzkie Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.