Aktualności

Czytaj więcej: Manewry Poszukiwawczo-Ratownicze Mazury 2023

   W dniach 5 - 6.10.2023 r. 4 osobowa grupa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu uczestniczyła w Manewrach Poszukiwawczo-Ratowniczych Mazury 2023.

Czytaj więcej: Turnus Sportowy z Elementami Pierwszej Pomocy - MDP OSP Zabiele na podium

   Dnia 6 października 2023 r. przy Zespole Szkół Technicznych w Kolnie odbyła się kolejna edycja Turnusu Sportowego z Elementami Pierwszej Pomocy. Zawodnicy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Zabiele na podium.

Czytaj więcej: Fundusz sołecki 2024

   Dnia 6 września 2023 roku o godz. 16:00 odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców wsi Zabiele w sprawie realizacji funduszu sołeckiego w 2024 roku.

Czytaj więcej: Zebranie w sprawie funduszu sołeckiego 2024

      Dnia 6 września 2023 w środę o godzinie 16:00 w sali OSP w Zabielu odbędzie się zebranie wszystkich mieszkańców Zabiela w sprawie podziału funduszu sołeckiego na rok 2024. 

Czytaj więcej: Ogłoszenie - Konsultacje społeczne - droga rowerowa na trasie Zabiele-Kolno

Pracownia Projektowa KOMI Sp. z o.o. opracowująca dokumentację projektową i działając z upoważnienia: Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ul. Elewatorska 6,

15-620 Białystok zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące przedsięwzięcia pt.  „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 647 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku Zabiele – Kolno”.

Czytaj więcej: Piknik

   2 lipca 2023 roku na placu przy remizie OSP Zabiele odbył się piknik "Rodzinnie w Zabielu". Był występ zespołu "Zabielanki", konkursy dla dzieci i dorosłych, pokazy strażackie i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej: Zapraszamy na Piknik Rodzinnie w Zabielu

   W niedzielę 2 lipca na placu przy remizie OSP w Zabielu odbędzie się Piknik "Rodzinnie w Zabielu".

Czytaj więcej: Umowa na budowę budynku magazynowego w Zabielu podpisana

   Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno podpisał umowę z Danielem Przestrzelskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AS-BUD Daniel Przestrzelski na budowę budynku gospodarczego w Zabielu.