V Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwondo Olimpijskiego w Zabielu |Fot. www.gminakolno.pl

   19 grudnia w Zabielu odbyła się V edycja Międzywojewódzkich Mistrzostw w Taekwondo olimpijskim o puchar Wójta Gminy Kolno. Jak co roku organizatorami imprezy byli: Kolneński Klub Taekwondo Olimpijskiego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kolno „Integracja”. W zawodach wzięło udział 72 zawodników z 5 klubów z Pisza, Bemowa, Orzysza, Suwałk i Kolna.

    Kolneński klub reprezentowało 22 zawodników zdobywając łącznie 8 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych medali. Młodzi wojownicy sprawdzali swoje siły w 3 konkurencjach technicznych. Na macie sprawdzili się najmłodsi adepci dopiero zaczynający przygodę z taekwondo oraz doświadczeni zawodnicy kadr wojewódzkich. I tym razem trybuny zapełniły się po brzegi, gorący doping rodziców mobilizował dzieci do walki o medale.                                                                             
   Dzięki  wsparciu Wójta Gminy Kolno oraz Starostwu Powiatowemu w Kolnie każdy zawodnik otrzymał dyplom uczestnictwa w mistrzostwach a najlepszym zawodnikom wręczono medale. 
 

trener Tomasz Myśliński

V Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwondo Olimpijskiego w Zabielu |Fot. www.gminakolno.pl V Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwondo Olimpijskiego w Zabielu |Fot. www.gminakolno.pl