Fot. www.gminakolno.pl

   Dnia 12 marca 2017 roku o godz. 13:00 w świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

    Na początku życzenia wszystkim Paniom złożył wójt Gminy Kolno, Józef Bogdan Wiśniewski. Występy wokalne rozpoczął zespół Zabielanki, po którym własny okolicznościowy wiersz przeczytał druh Władysław Kowalczyk. Następnie Wójt Gminy Kolno, strażacy z OSP Zabiele i Przewodniczący Rady Gminy Kolno obdarowali wszystkie Panie kwiatami. Na scenie pojawił się młodzieżowy zespół "Me & TBD" oraz zespół Magnum Noli z Lachowa, którego członkowie wykonywali również utwory solo. Na Dniu Kobiet w Zabielu zaśpiewały również dwie laureatki konkursu wokalnego "Zakochaj się w Gminie Kolno" organizowanego przez CKGK: Julia Rakowska i Emilia Bystra oraz Mateusz Gutowski, który już dołączył do zespołu "Me & TBD". Kazimierz Koter, instruktor z CKGK w zabawnym monologu zamknął część artystyczną spotkania. Finałem spotkania był tort dzielony przez wójta Józefa Wiśniewskiego i strażaków z OSP Zabiele.

   Dzień Kobiet w Zabielu został zorganizowany przez Centrum Kultury Gminy Kolno, OSP Zabiele i Koło Gospodyń Wiejskich w Zabielu. Na spotkanie przybył wójt Gminy Kolno, Józef Bogdan Wiśniewski z małżonką, ks. Stanisław Śliwowski, proboszcz parafii pw. św. Jana Ewangelisty w Zabielu, Wojciech Jermacz, przewodniczący Rady Gminy Kolno, Bogusława Gardocka, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Kolno, radni z Zabiela: Jan Pieklik i Marek Bazydło, panie z kół gospodyń z naszej gminy, zespoły muzyczne działające w CKGK oraz mieszkańcy gminy Kolno.

Więcej zdjęć - www.gminakolno.pl oraz http://foto.nicewicz.pl

Galeria zdjęć - www.gminakolno.pl: