Remiza OSP i CKR Zabiele już otwarte !

   W niedzielę 23 września doszło do otwarcia i oddania do użytku wyremontowanej i rozbudowanej Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu oraz Centrum Kulturalno-Rozrywkowego w Zabielu.

Obiekt zmodernizowano dzięki wsparciu unijnemu w ramach PROW na lata 2007-2013. Po powitaniu przybyłych gości została zaprezentowana prezentacja multimedialna. Następnie głos zabrał wójt Gminy Kolno, Tadeusz Klama oraz symbolicznie przecięto wstęgę. Ksiądz proboszcz Stanisław Śliwowski poświęcił obiekt i odbyły się występy zespołów z Zabiela: zespołu "Zabielanki" z Klubu Seniora oraz zespołu "Felis". Zgromadzeni goście i mieszkańcy Zabiela mogli po występach zwiedzić budynek. O godzinie 20:00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem "MATRIX". Sponsorem poczęstunku byli strażacy z OSP Zabiele, Centrum Kultury Gminy Kolno oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które także przygotowały te pyszne potrawy. 

Sponsorzy zespołu "MATRIX": Monika i Michał Rogińscy, Marek i Ewa Filipkowscy, Marcin Sekściński, Marek Bazydło, Pieklik Jan, Kopacz Władysław, Góralczyk Marek, Tomasz i Małgorzata Chutkowscy oraz Rogiński Bartłomiej.

 Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele
 Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele
 Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele  Otwarcie Remizy OSP i CKR Zabiele   

Zdjęcia ze strony www.gminakolno.pl 

Więcej zdjęć: http://tokolno.wordpress.com/wydarzenia/remiza-w-zabielu-otwarta/#