Fot. KP PSP Kolno

   21 maja 2026 roku o godz 9:00, w świetlicy KP PSP w Kolnie, odbył się egzamin słuchaczy "Szkolenia strażaków kierujących działaniem ratowniczym OSP" - dowódców OSP.

Przystąpiło do niego 33 druhów z pow. kolneńskiego. Wszyscy zaliczyli egzamin wiedzy pozytywnie. Z OSP Zabiele kurs ukończyło 3 druhów i jedna druhna.

Źródło: KP PSP Kolno