Trzy wypadki i jeden pożar

   W sobotę 28 czerwca strażacy z OSP Zabiele mieli iście pracowity dzień. Doszło do 3 wypadków oraz jednego pożaru.

   Do pierwszego zdarzenia drogowego doszło o godzinie 15:16 na trasie Turośl-Cieciory. 35-letni kierowca mazdy z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. "Doznał poważnego urazu nogi i został przetransportowany do szpitala w Białymstoku" - powiedziała asp. sztab. Joanna Makarewicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej w Kolnie.

Fot. www.kontakt24.tvn24.plFot. www.kontakt24.tvn24.plFot. www.kontakt24.tvn24.pl

   Piętnaście minut po tym zdarzeniu, na trasie Turośl-Ptaki, doszło do drugiego zdarzenia drogowego o podobnym przebiegu. Jak ustaliła policja, 27-letni kierowca także "zahaczył" o pobocze i dachował. Nie doznał on poważnych obrażeń. Obaj kierowcy podróżowali sami.

Źródło: www.kontakt24.tvn24.pl

   Następnie strażacy z OSP Zabiele zostali zadysponowani do pożaru w miejscowości Popiołki. Paliły się tam trawy oraz pozostałości po karczowaniu i starych zabudowaniach.

   Po godzinie 18 doszło do wypadku samochodu ciężarowego z naczepą w pobliżu miejscowości Rogienice Wielkie na Drodze Krajowej nr 63. OSP Zabiele przy tym wypadku zostało wezwane na zabezpieczenie powiatu do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie.

Więcej TUTAJ

Fot. sekc. Adam Bałdyga