Aktualności

Czytaj więcej: Dopłaty do kukurydzy – wnioski o pomoc do 29 lutego

   Biura powiatowe ARiMR przyjmują wnioski od producentów kukurydzy poszkodowanych w wyniku trudnej sytuacji w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy. Dokumenty można składać do 29 lutego 2024 r.

Czytaj więcej: Zebranie sprawozdawcze OSP w Zabielu za 2023 rok

   Dnia 22 lutego 2024 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu za 2023 rok.

Czytaj więcej: Warsztaty kulinarne pokoleniowe

   W dniu 08.02.2024r. w Świetlicy Wiejskiej w Zabielu odbyły się warsztaty kulinarne pokoleniowe z udziałem najmłodszych - kl "0"z opiekunem, rodziców oraz klubu seniora w Zabielu.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe i otwarcie budynku magazynowego

   17 grudnia 2023r. w świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu odbyło się spotkanie opłatkowe członków Ochotniczej Straży Pożarnej i Koła Gospodyń Wiejskich w Zabielu połączone z oficjalnym otwarciem budynku magazynowego dla OSP Zabiele i CKGK.

Czytaj więcej: Manewry Poszukiwawczo-Ratownicze Mazury 2023

   W dniach 5 - 6.10.2023 r. 4 osobowa grupa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu uczestniczyła w Manewrach Poszukiwawczo-Ratowniczych Mazury 2023.

Czytaj więcej: Turnus Sportowy z Elementami Pierwszej Pomocy - MDP OSP Zabiele na podium

   Dnia 6 października 2023 r. przy Zespole Szkół Technicznych w Kolnie odbyła się kolejna edycja Turnusu Sportowego z Elementami Pierwszej Pomocy. Zawodnicy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Zabiele na podium.