Plebiscyt na Strażaka OSP i Jednostkę OSP Roku 2015!

   Gazeta Współczesna i Urząd Marszałkowski mają zaszczyt zaprosić wszystkich strażaków ochotniczych straży pożarnych do udziału w Plebiscycie "Strażak OSP Roku, Jednostka OSP Roku i Bohater Roku".

Ideą akcji jest wyróżnienie Strażaków i Jednostek OSP oraz prezentacja ich sylwetek i dorobku na łamach Gazety Współczesnej, na portalu www.wspolczesna.pl i w tygodnikach "Nowiny". Dodatkowo chcielibyśmy wyróżnić "Bohatera Roku", czyli człowieka, który nie musi być strażakiem, ale wykazał się odwagą i bohaterskim zachowaniem podczas ratowania życia, zdrowia drugiego człowieka, czy też czyjegoś mienia.

   Strażacy w społeczeństwie cieszą się największym szacunkiem i zaufaniem pośród wszystkich służb mundurowych. Nasz Plebiscyt to doskonała okazja do pokazania ich ciężkiej i ryzykownej służby oraz poświęcenia w ratowaniu życia mieszkańców województwa podlaskiego. Ze względu na charakter naszego dziennika i tygodników uczestnicy będą mogli zaprezentować się lokalnie oraz na forum całego województwa, dzięki czemu ich wyjątkowy trud zostanie zauważony.

   W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Państwa o typowanie i zgłoszenie Strażaków z każdej Jednostki oraz o zgłoszenie Jednostek do udziału w plebiscycie.

Jarosław Jabłoński, Redaktor Naczelny Gazety Współczesnej  

Mieczysław Kazimierz Baszko, Marszałek Wójewództwa Podlaskiego 

 

Zgłaszanie kandydatów:

Zgłaszać kandydatów można do 16 września. Informacjami potrzebnymi do zgłoszenia są jedynie: imię i nazwisko kandydata, telefon kontaktowy, nazwa jednostki oraz dane osoby zgłaszającej.    

Zgłaszanie kandydatów może odbywać się na trzy sposoby:

- za pośrednictwem kuponu publikowanego w "Gazecie Współczesnej"

- za pośrednictwem kuponu publikowanego w "Nowinach Sokólskich", "Nowinach Podlaskich", "Nowinach Grajewskich" i "Nowinach Suwalskich"

- za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.wspolczesna.pl 

- albo dzwoniąc pod nr tel. 85 748 96 00

Prezentacja kandydatów:

Wszyscy kandydaci zostaną zaprezentowani na łamach "Gazety Współczesnej" oraz portalu www.wspolczesna.pl w piątek 25 września 2015r. oraz na łamach "Nowin Sokólskich"/ "Nowin Podlaskich"/ "Nowin Grajewskich"/ "Nowin Suwalskich" (zależnie od lokalizacji) 28/29 września 2015r.

Głosowanie:

Będzie trwało od 25 września do 12 października. Odbywać się ono będzie za pośrednictwem sms-ów, kuponów publikowanych na łamach "Gazety Współczesnej", "Nowin Sokólskich", "Nowin Podlaskich", "Nowin Grajewskich" i "Nowin Suwalskich" oraz za pomocą "klików" na stronie www.wspolczesna.pl 

 

Strażaka OSP Roku 2015 można zgłosić TUTAJ

Jednostkę OSP Roku 2015 można zgłosić TUTAJ