Plebiscyt na nagrodę publiczności - zagłosuj na nas!

   Strona internetowa miejscowości Zabiele jak w roku ubiegłym wystartowała w drugiej już edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą wiejską stronę internetową ,,Sołectw@ w Sieci".

   Nasza strona: www.zabiele.pl reprezentuje nie tylko naszą społeczność lokalną Zabiela, ale także gminę Kolno, powiat kolneński oraz województwo podlaskie.

   W konkursie organizatorzy przewidzieli nagrodę dla strony, która zdobędzie największą ilość głosów internautów. W ubiegłym roku był to Hotspot dla całej społeczności wsi. Dlatego zwracamy się do wszystkich mieszkańców Zabiela, okolic, sympatyków naszej strony www.zabiele.pl o zagłosowanie na nas.

Konkurs potrwa od 19 do 26 czerwca do godz. 23:59.

Aby zagłosować na Oficjalną stronę miejscowości Zabiele należy:

1. Wejść na stronę: http://konkurs.kss.org.pl/podlas2014.php

2. Kliknąć przycisk "Zagłosuj" pod ikoną naszej witryny o nazwie Zabiele.

Klikamy przycisk "Zagłosuj" pod ikoną naszej witryny o nazwie Zabiele.

3. Następnie poprawnie wypełnić formularz. Wybieramy z listy swoje województwo. Wpisujemy nazwę swojej miejscowości oraz dwa razy swój adres email. Potem przepisujemy kod z obrazka oraz zaznaczamy pole przy Wyrażam zgodę i klikamy przycisk "Oddaj głos".

 Poprawnie wypełniamy formularz.Dalsza część formularza. Zatwierdzamy przyciskiem "Oddaj głos".

4. Na końcu wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową i klikamy w link potwierdzający. W ten sposób oddaliście głos na naszą witrynę. Z każdego adresu email można głosować tylko raz.

Informacja po oddaniu głosu


Komunikat po kliknięciu w link aktywacyjny

   Zapraszamy do głosowania. Wysyłajcie informacje o konkursie swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, kolegom i koleżankom z pracy, osobom przebywającym za granicą, wszystkie głosy się liczą.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Wasze głosy.