OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

w Zabielu

KONTAKT OSP ZABIELE


KORONAWIRUS

PSP uruchomiła interaktywną mapę działań w związku z koronawirusem - LINK

Wszystkie informacje i wytyczne Komendanta Głównego PSP są zamieszczone na stronie: https://www.straz.gov.pl/Koronawirus/index  lub na stronie https://www.straz.gov.pl/ i okno KORONOWIRUS.

W celu zachowania reżimu sanitarnego w związku z SARS-CoV-2, informuję, że na stronie www.straz.gov.pl w zakładce „koronawirus” znajdują się materiały mające wspomóc proces szkolenia. Proszę o zapoznanie z materiałami jednostek OSP.

https://www.straz.gov.pl/Koronawirus/Filmy

https://www.straz.gov.pl/Koronawirus/Materialy_edukacyjne

Czytaj więcej: Zebranie sprawozdawcze OSP Zabiele za 2019 rok

   Dnia 31 stycznia 2020 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu za 2019 rok.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe 2019

   15 grudnia 2019r. w świetlicy Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu odbyło się spotkanie członków Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pań z zespołu „Zabielanki”.

Czytaj więcej: Spotkanie w sprawie dofinansowania jednostek OSP

   20 września 2019 r. w obiekcie JRG Nr 2 KM PSP w Białymstoku odbyło się spotkanie poświęcone dofinansowaniu jednostek OSP. OSP Zabiele skorzystało z nowej możliwości pozyskania 5000 zł na zakup m.in umundurowania i sprzętu.

Czytaj więcej: Poszerzenie chodnika przed remizą OSP Zabiele

   1 sierpnia 2019 roku strażacy ochotnicy z OSP Zabiele zakończyli poszerzanie chodnika przed remizą OSP Zabiele i budynkiem CKGK w Zabielu.

Czytaj więcej: Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP - Zaskrodzie 2019

   Dnia 30.06.2018r. w Zaskrodziu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Kolno.