Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 ZŁ
Kontakt 134376395
Dodane 2017-08-10 12:30:15
Autor Gość

Opis

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz       języka niemieckiego – praca zdalna

            Wymagania:

                    biegła znajomość języka w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

                    doskonała znajomość języka polskiego

                    obsługa komputera (MS Office)

                    wykształcenie wyższe

                    gotowość do pracy zdalnej

                    doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

            Zakres obowiązków:

                    bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

                    korekta językowa gotowych tekstów,

            Oferujemy:

                    stabilne warunki zatrudnienia

                    umowa o pracę

                    możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

            Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

            W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej:             www.netkadra.pl.

Lokalizacja

tarnobrzeg

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 104
Wyświetlony: 16
Wygasa: 2017-08-17 12:30:14