Głosuj na siłownię terenową od Nestlé w Zabielu!

   W ramach programu „Nestlé porusza Polskę” w Zabielu może powstać siłownia terenowa! Ale wszystko zależy od internautów, gdyż wygrywa jedna lokalizacja z województwa z największą liczbą głosów. Dlatego zapraszamy do codziennego oddawania głosów na Zabiele, czego można dokonać pod tym linkiem:
https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/zabiele Za każdy oddany głos serdecznie dziękujemy!

Jak głosować?

Należy odwiedzić adres https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/zabiele Następnie kliknąć GŁOSUJ obok lokalizacji Zabiele 165. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 roku.

Dlaczego warto?

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:

  • surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych,
  • orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg,
  • wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców
  • poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha
  • rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

 „Nestlé porusza Polskę”

Program ogłoszono w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy Nestlé. W pierwszym etapie gminy z całej Polski zgłaszały chęć posiadania siłowni na swoim terenie. Do 6 lipca internauci głosują, gdzie chcieliby widzieć siłownię terenową. W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, już jesienią będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych od Nestlé.

– Cieszymy się, że do projektu zgłosiło się tak wiele gmin, bo to znaczy, że Polacy chcą ćwiczyć i spędzać aktywnie czas, a samorządy wspierają ich w tych potrzebach. Teraz wszystko w rękach głosujących – to od ich aktywności zależy, gdzie powstaną siłownie. My, jako organizatorzy, chcemy ułatwić dostęp do siłowni tym, którzy chcą ćwiczyć na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że społeczności lokalne zaangażują się aktywnie w naszą Inicjatywę. W praktyce właśnie o to w tym projekcie chodzi – żeby wziąć odpowiedzialność za swoje najbliższe otoczenie i zmieniać je tak, żeby odpowiadało na potrzeby mieszkańców. Cieszymy się, że budując siłownie na świeżym powietrzu Nestlé przyczynia się do promowania aktywnego stylu życia – przekonuje James Knott, Lider inicjatywy "Nestlé porusza Polskę",  Dyrektor ds. Rozwoju Kategorii Produktów i Kanałów Sprzedaży Nestlé Polska S.A.